08 marca 2023

ARCTIC+ został Oficjalną Wodą IRONMAN Poland 2023. 

ARCTIC+ został Oficjalną Wodą IRONMAN Poland 2023.  Woda ARCTIC+ Sport w limitowanej serii na IRONMAN Poland już niebawem pojawi się na trasach zawodów w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, a także w wybranych sklepach.

Arctic+ to marka, która daje odwagę do zmian, wspiera w codziennych wyzwaniach nawet tych małych. Każdego dnia stajemy przed różnymi przeszkodami i wyzwaniami, zarówno w sporcie, jak i w życiu osobistym. Zyskanie odwagi do zmiany, a także pokonywanie swoich słabości, jest niezwykle ważne dla rozwoju i osiągania sukcesów. Często to właśnie pokonywanie tych małych przeszkód i wyzwań prowadzi do większego postępu i spełnienia naszych celów.

 

ARCTIC+ uczestnikom IRONMAN® w Polsce ma dać wsparcie i inspirację do stawienia czoła trudom i wyzwaniom podczas wydarzenia, zachęcić do przekraczania granic i osiągania czegoś więcej, niż można sobie wyobrazić.

Jesteśmy przekonani, że uczestnicy IRONMAN® w Polsce będą czerpać korzyści z wsparcia ARCTIC+ i osiągną swoje cele, zarówno na trasach wyścigu, jak i w swoim życiu codziennym. Powodzenia wszystkim uczestnikom w ich przygotowaniach i niezapomnianej przygodzie podczas IRONMAN®!

RODO

Obserwuj na instagramie

@hoopcolapolska

USTRONIANKA sp. z o.o.

Wschodnia 5

99-300 Kutno

tel. +48 33 857 57 68

POLITYKA COOKIES